Mládežnické celky zahajují přípravu na novou sezonu

 Starší dorost U19

Starší dorostenci zahájili přípravu 16.7. v areálu na Zátiší.

Ke kormidlu se vrací Petr Kýzl, který přebírá pozici po zkušeném kouči Jiřím Týčem, který s týmem odvedl velké penzum práce a Kýzl mu byl k ruce nápomocen po celou jarní část sezony. (pzn. red. Během podzimu loňské sezony vedl tým Kýzl sám, avšak po nepřesvědčivých výsledcích byl tým předán do rukou zmiňovaného stratéga Týčeho, který si však Kýzla k ruce ponechal a dovedli společnou, usilovnou prací tým k záchraně v divizi dorostu.  

Nově budou naše dorostenecké celky nastupovat v dorostenecké divizi skupiny A:

 

V přípravě s A týmem jsou nyní tito starší dorostenci: 

Jan Červený, František Kalaš, Filip Kabeš


Cesta k jednomu mládežnickému celku?

Od sezony 2020/2021 se předpokládá, že by měl vzniknout jeden mládežnický oddíl, čímž by mělo dojít ke sloučení mládeže SK a Tatranu Rakovník. I proto se hodnostáři obou klubů rozhodli, že tuto sezonu pojmou jako přípravnou na tento projekt, proto, počínaje kategorií U17 (mladší dorost) - U13 (mladší žáci), tyto kategorie trénují společně. 

Mladší dorost U17

Přípravu začali 16.7. v areálu na Zátiší pod vedením Petra Kýzla, který tak bude mít na starosti obě kategorie dorostu. Jak se k tomuto vyjádřil sám Kýzl:

,, Samozřejmě toto není optimální řešení, nadále pracujeme na tom, abychom přivedli trenéra alespoň k jedné z kategorií, pokud se nám to však nepovede, jsem připraven odvést maximum, co je v mých silách."

,, Byla nám přislíbena spolupráce s dvěma nejmenovanými trenéry, ale bohužel až od zimní přestávky."

Starší žáci U15

Starší žáky povedou trenéři Milan Hornof a Michal Fojtík. Příprava začíná v pondělí 22.7. 

Mladší žáci U13

Mladší žáky povede dvojice trenérů Jakub Hamouz a Jiří Týče. Přípravu zahájili 15.7.