Starší dorostenci dokázali zvítězit v Mostě, mladší podlehli rozdílem extratřídy.

 U19: 

MOSTECKÝ FK 1:2 (0:0) SK RAKOVNÍK

V prvním poločase byli mnohem aktivnější domácí hráči, avšak nedokázali ze svého tlaku vytěžit nic než jen sérii standardních situací. Naši mladíci hrozili z brejků, avšak Vydra dvakrát ve vyložené šanci nedokázal proměnit. Našim hráčům bylo nabídnuto i rozehrání pokutového kopu, avšak Srnec s jeho proměněním nebyl úspěšný, a tak se šlo do kabin za nerozhodného výsledku. 

Cíl do druhé půle byl jasný - nedostávat se tolik pod tlak a nenabízet zahrávání standardních situací na obranné polovině. Což se hned od úvodu poločasu podařilo. Naši hráči byli mnohem aktivnější a odměnou bylo vedení 0:1, kdy po centru z levé strany si na centr naběhl Kalaš a ve své šanci nezaváhal. 0:1. Domácí se chtěli nadýchnout k tlaku. Po centru ze strany však skvěle vychytal domácího útočníka Týče. Domácí se přecejen dočkali, když vyrovnali z penalty. 1:1. Našich hráčů v tu chvíli bylo plné hřiště. Po rohovém kopu vracel míč před branku Holý, kde byl nikým nehlídaný Kalaš a hlavou zvýšil na 1:2. Domácí ještě mohli srovnat střelou z 25m, avšak míč skončil pouze na břevně. Následovali ještě 2 šance domácích, avšak Konopásek nedokázal uspět.

U17:

MOSTECKÝ FK 15:1 (6:1) SK RAKOVNÍK

Pro mladší dorostence to byl křest ohněm, neboť pro většinu hráčů to je teprve první rok v dorostenecké kategorii. Na obrazu hry nepřidal ani fakt, že naši hráči v minulé sezoně nastupovali v krajské soutěži, zatímco náš soupeř v ligové. Za náš tým se dokázal prosadit pouze Bohatý. Po hrubých individuálních chybách jsme odjížděli s debaklem. Ve hře chybělo, jak naznačuje výsledek, všechno.